Tagasi

Whiskas® kuivtoit Tuunikalaga

Whiskas kuivtoit Tuunikalaga

Whiskas® kuivtoit Tuunikalaga

Täisväärtuslik ja tasakaalustatud Whiskas® kuivtoit on oluline osa Sinu kassi menüüst. Kuivtoit aitab puhastada kassi hambaid ning seda on mugav jätta kassile väikesteks päevasteks vahepaladeks, mida ta loomupäraselt väga armastab. Meie soovitus on, et 2/3 Sinu kassi päevasest kalorivajadusest tuleks märgtoidust (kiisueinetest ja konservidest) ning 1/3 kuivtoidust.

Koostis

teravili, liha ja loomsed kõrvalsaadused, õlid ja rasvad, taimsed valguekstraktid, taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, kala ja kalasaadused (sh 4% tuunikala helepruunides graanulites), köögiviljad (4% porgandit oranžides graanulites, 4% herneid rohelistes graanulites).

Välja töötatud koostöös WALTHAM keskuse toitumisspetsialistide ja loomaarstidega.

Toitmisjuhend

Sõltuvalt kassi kehakaalust soovitame päevas pakkuda järgmiseid toidukoguseid: Kassile kaaluga 3kg - 45g kuivtoitu või 1,5 kiisueinet + 15g kuivtoitu Kassile kaaluga 4kg - 55g kuivtoitu või 2 kiisueinet + 15g kuivtoitu Kassile kaaluga 5kg - 65g kuivtoitu või 2 kiisueinet + 25g kuivtoitu 375 kcal / 100 g

Analüütilised koostisosad (%):

  • toorvalk 32%
  • toorrasv 11,5%
  • toortuhk 8%
  • toorkiud 2%
  • oomega-6-rasvhapped 2,3%

Proovi ka

WHISKAS soovitab, et 2/3 Sinu kassi päevasest kalorivajadusest tuleks märgtoidust (kiisueinetest ja konservidest) ning 1/3 kuivtoidust. Ning ära unusta talle vahetevahel ka kassimaiuseid pakkuda!

Whiskas<sup>®</sup> kuivtoit Tuunikalaga

Whiskas® kuivtoit Tuunikalaga

Ostmiseks kliki mõnele allolevale veebipoele