Kitten Kollege

Sinu kassi seisukohast on mäng alati olnud ideaalseks viisiks oma küttimisoskuste arendamiseks. See loomupärane käitumine ei muutu ainult seetõttu, et ta on natuke vanemaks saanud. Tegelikult võib su kass jätkata mänguasjade tagaajamist ja peituse mängimist kuni tema jalad seda lihtsalt enam teha ei luba!

Samuti leiad arvatavasti, et su eakal kassil ei ole enam nii palju energiat kui varem. Tegelikult võib aktiivsuse vähenemine olla ainus nähtav märk sellest, et ta on vananemas.

Kui su kass lõõgastub

Vananedes võib su kass õueseiklustele eelistama hakata nurgas oleva aseme mugavust ja soojust. Ning koos väljamõeldud mängud (millest tal varem kunagi küllalt ei saanud) võivad veidi vaevaliseks muutuda. Kuid need muutused ei pruugi aset leida seni, kuni su kass on tõeliselt kõrges eas. Seega on suur võimalus, et ta on mänguks valmis veel väga paljude aastate jooksul.

Tema huvi hoidmine

Mõnikord pead oma kassi lõbustamiseks päris palju vaeva nägema. Kassi vananedes pead võib-olla veelgi rohkem pingutama! Proovi erinevate mänguasjadega eksperimenteerida. Suure tõenäosusega leiad mõne, mis talle meeldib isegi siis, kui tema tähelepanu ei ole enam see, mis ta kunagi oli. Kuid ära seda talle peale suru – kassi mängima sundimine ei ole lõbus sulle ega kassile.