Tarbijate tagasiside

Millest alustada? Oleme juba alates 1958 aastast hoolitsenud selle eest, et kassidel oleks kõhud täis. See on küllaltki pikk aeg, mille jooksul oleme mõelnud pidevalt, kuidas muuta Whiskasi road veelgi maitsvamaks, tegemata seejuures mingeid järeleandmisi toiteväärtuse osas.

Meie toodete puhul võite kindel olla, et pakute oma lemmikule vaid kõige paremat. Me teeme koostööd WALTHAM® Lemmikloomatoitumise keskusega (WALTHAM® Centre for Pet Nutrition), arendamaks välja üha kõrgema toiteväärtuse ja suurima hoolega valmistatud tooteid. Meie kokad pühendavad palju aega uute hõrkude retseptide loomisele, täiustades samal ajal vanu retsepte ja luues maitsvaid roogasid, mida kassid armastavad. Tagame, et meie road on naturaalsed, täisväärtuslikud ja tasakaalustatud, aidates seejuures lemmikloomadel üle kogu maailma elada tervislikumat ja õnnelikumat elu.

Kui soovite meist või WALTHAM® Lemmikloomatoitumise keskusest rohkem teada, palun võtke meiega ühendust.

Lisateabe saamiseks külastage Waltham.com veebilehte.

Me teeme kõike armastusest kasside vastu ning kõik meie töötajad on loomade suhtes kirglikud.

Whiskasi tarbijate heaoluga tegelev meeskond on alati kättesaadav, vastamaks mistahes küsimustele, mis võivad tekkida seoses meie toodete, sealhulgas toitumisalase teabe, söötmisalase nõu ja lemmikloomade eest hoolitsemisega.

Ühenduse võtmiseks meie meeskonnaga täida palun kontaktivorm veebis või helista tööajal telefonile 671 0361.