Kassid peavad meie toitu vastupandamatuks

Meie tooted

Meie WHISKAS® kassitoit maitseb hästi ja sisaldab kõiki toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid, mida Sinu kass igapäevaselt vajab.

Eluetapid

Kassi kasvades ja vananedes tema vajadused toitainete järele muutuvad. Meie toidud toetavad sinu kiisut tema igas eluetapis.

KassipoegKassipoeg

Kassipojad kasvavad inimlastest viisteist korda kiiremini, seetõttu vajavad nad spetsiaalselt loodud toitu oma vajaduste ja soovide rahuldamiseks.

Kassipoeg
Vaata meie tootevalikut

1+ Aastat1+ Aastat

Uutest krõbedatest krõbuskitest toitvate liha- ja kalapaladeni - meie valik on täiuslikult tasakaalustatud, et aidata hoida Sinu Whiskas-kassi rõõmsa ja tervena iga päev.

1+ Aastat
Vaata meie tootevalikut

7+ Aastat7+ Aastat

Võid oodata rahulolevat nurrumist! Meie toitudes üle 7 aastastele seeniorkassidele on endiselt terved liha- ja kalatükid ning padjakesed, mida nad armastavad, kuid samas on need kergemini seeditavad ja sisaldavad ka täiendavaid toitaineid vanemate kasside erivajadusteks.

7+ Aastat
Vaata meie tootevalikut

Toidu liik

Krõbedatest krõbuskitest pehmemate ja mahlakamate paladeni - meil on lai valik suurepäraseid märg- ja kuivtoite, mille vahel valida.

Vaata kõiki

Whiskas toitude uued mõnusad tekstuurid

Kassidele meeldib loomupäraselt hammustada, närida ja lakkuda oma toitu. Meie uued toidud on loodud silmas pidades just neid kasside loomulikke instinkte.

Denta Taste