WHISKAS® KAUBAMÄRGIST

WHISKAS® on tootnud kassitoite aastast 1958 ning me kasutame selle aja jooksul omandatud kogemusi kõiges, mida me teeme. Me ei ole pühendunud vaid hõrkude toodete väljatöötamisele, vaid aitame kassidel elada ka tervislikku ja õnnelikku elu.

WHISKAS® on seltsiks Su lemmikloomale terve elu jooksul – Sinu kassi sirgudes otsime me pidevalt uusi viise, kuidas täiustada oma roogasid ja hoolitseda lemmikloomade eest veelgi enam.

WHISKAS® loojatena teame ja mõistame, kui palju inimesed oma kasse armastavad, kuna see tunne pole võõras ka meile. Me armastame kasse nende iseseisva loomu tõttu, kuid saame aru, et nad vajavad ka armastust ja hoolt. Usume, et parim viis, kuidas aidata omanikel oma lemmikute eest hoolt kanda, on aidata neil mõista kassi kõige loomulikumaid instinkte. Need instinktid avalduvad tihti kasside salapärases ja huvitavas käitumises. Sellist käitumist uurides saame kassidest aru paremini kui keegi teine ning seeläbi saame aidata omanikel hoolitseda oma kassi eest parimal viisil.

WHISKAS® loojad on uhked oma toodete üle, mis annavad kassiomanikele kindlustunde, et nad toidavad oma lemmikuid tervisliku ja maitsva toiduga. Me teeme koostööd WALTHAM® Lemmikloomatoitumise keskusega, arendamaks välja ühe kõrgema toiteväärtuse ja suurima hoolega valmistatud tooteid. Tagame, et meie road on täis looduslikku mitmekesisust, mida Teie kass loomupäraselt vajab, olles ühtlasi täisväärtuslikud ja tasakaalustatud ning aidates lemmikloomadel üle kogu maailma elada tervislikumat ja õnnelikumat elu.