kuivtoit kanalihaga

Whiskas® 7+ kuivtoit kanalihaga 800g

Täisväärtuslik ja tasakaalustatud kuivtoit "Whiskas®" on kassi dieedi oluline osa. Soovitame, et kass saaks 2/3 oma päevastest kaloritest märgtoidust (kassitoit ja konservid) ja 1/3 kuivtoidust. Kuivtoit puhastab kassi hambaid ning seda on mugav vahepalaks jätta, sest kassidele meeldib loomulikult väga näksida.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD (%):

Toorvalk: 30.0
Toorrasv: 12.0
Anorgaaniline tooraine: 7.9
Toorkiud: 2.1
Kaltsium: 1.3
Fosfor: 0.93

KOOSTIS

Teravili, liha ja loomsed kõrvalsaadused (sealhulgas 4% kana pruunides graanulites*), taimset päritolu kõrvalsaadused, õlid ja rasvad, taimsed proteiiniekstraktid, mineraalained, suhkrud, köögiviljad (sealhulgas kuivatatud porgandeid 0.5% (mis võrdub porganditega 4%) oranžides graanulites ja kuivatatud herneid 1% (mis võrdub hernestega 4%) rohelistes graanulites*), pärmid. *Pruune graanuleid tavaliselt 70% tootest, oranže ja rohelisi graanuleid tavaliselt kumbagi 8% tootest.

TOITMISJUHEND

Söötmisjuhend: 3 kg kaaluv kass vajab 45-55 g päevas. 4 kg kaaluv kass vajab 55-65 g päevas. 5 kg kaaluv kass vajab päevas 65-75 g kuivtoitu. Lubatud on 15 g kuivtoitu asendada 1 paki 85 g WHISKAS® märgtoiduga.

Ärge unustage maiustustest (ja pakutavast märgtoidust) saadavaid kaloreid. Söödetavad kogused on esitatud ainult soovituslikul eesmärgil.

Reguleerige toidukogust vastavalt kassi vanusele, kaalule ja aktiivsuse tasemele. Jagage portsjoniteks, et toita kogu päeva.

Toitumise muutmisel alustage uue toiduga toitmist vähehaaval. Hoida suletuna jahedas ja kuivas kohas. Veenduge, et värske vesi oleks alati saadaval.