Chicken Dry 800g

Whiskas® Junior kuivtoit

kanalihaga, 800g

Meie maitsvad kuivtoidud on hoolikalt valmistatud, et varustada teie kassipoega kõigi vajalike toitainetega, kui ta kasvab ja uut maailma avastab! Piima ja kvaliteetse valguga pehmes ja maitsvas kestas. Kaltsiumiga, mis toetab tervete luude ja hammaste arengut ning E-vitamiini ja tauriiniga, mis aitavad säilitada loomulikku kaitsevõimet. Valmistatud ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt hangitud kvaliteetsetest koostisosadest, tagab iga maitsev retsept vitamiinide ja mineraalide täiusliku tasakaalu, et kassid oleksid õnnelikud, terved ja innukad igal söögikorral kausi juurde jooksma.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD (%):

Toorvalk: 35.7
Toorrasv: 13.6
Anorgaaniline tooraine: 7.4
Toorkiud: 2.0
Kaltsium: 1.5
Fosfor: 0.96

KOOSTIS

Teravili, liha ja loomsed kõrvalsaadused (sealhulgas 4% kana pruunides graanulites*), taimset päritolu kõrvalsaadused, õlid ja rasvad, mineraalained, taimsed proteiiniekstraktid, suhkrud, köögiviljad (sealhulgas 0.5% kuivatatud porgandeid (mis võrdub 4% porganditega) oranžides graanulites ja 1% kuivatatud herneid (mis võrdub 4% hernestega) rohelistes graanulites*), piim ja piimasaadused (sealhulgas 0.7% lõssipulbrit täidisega graanulites, võrdub 4% lõssiga*), pärmid. *Pruune graanuleid tavaliselt 70% tootest, täidisega graanuleid tavaliselt 14% tootest, oranže ja rohelisi graanuleid tavaliselt kumbagi 8% tootest.

TOITMISJUHEND

≤ 3 kuu vanune kassipoeg vajab 45-55 g kuivtoitu päevas. 4–5 kuu vanune kassipoeg vajab 65–75 g kuivtoitu päevas, 6–12 kuu vanune kassipoeg vajab 70-80 g kuivtoitu päevas. 15 g kuivtoitu võib asendada 1 WHISKAS® kiisueinega 85 g. Ärge unustage maiustustest saadavaid kaloreid. Söödetavad kogused on esitatud ainult soovituslikul eesmärgil. Reguleerige toidu kogust sõltuvalt oma kassipoja vanusest, kaalust ja aktiivsuse tasemest. Jagage portsjoniteks, et toita kogu päeva. Toitumise muutmisel alustage uue toiduga toitmist vähehaaval. Täpsem teave on saadaval meie veebisaidil. Veenduge, et värske vesi oleks alati saadaval. Hoida suletuna jahedas ja kuivas kohas.