Adult chicken dry 800g

Whiskas® kuivtoit

kanalihaga 800g

100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud kuivtoit WHISKAS® 1+ on täisväärtuslik ja tasakaalustatud eine teie täiskasvanud kassile. See sisaldab täidisega kuivtoitu krõbeda kooriku ja pehme maitsva sisuga, mida kassid armastavad. Hoolikalt tasakaalustatud kvaliteetsete koostisainete hulka kuuluvad tsink, mis toetab tervet nahka ja karvkatet, ning A-vitamiin, mis aitab hoida teravat nägemist. Iga WHISKAS® retsept tagab täiusliku vitamiinide ja mineraalide tasakaalu.

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD (%):

Toorvalk: 30.0
Toorrasv: 12.0
Anorgaaniline tooraine: 9.0
Toorkiud: 2.0
Kaltsium: 1.3
Fosfor: 0.79

KOOSTIS

Teravili, liha ja loomsed kõrvalsaadused (sealhulgas 4% kana pruunides graanulites*), õlid ja rasvad, taimsed proteiiniekstraktid, taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, köögiviljad (sealhulgas 0.5% kuivatatud porgandeid (mis võrdub 4% porganditega) oranžides graanulites ja 1% kuivatatud herneid (mis võrdub 4% hernestega) rohelistes graanulites*), suhkrud, pärmid. *Pruune graanuleid tavaliselt 70% tootest, oranže ja rohelisi graanuleid tavaliselt kumbagi 8% tootest.

TOITMISJUHEND

Söötmisjuhend: 3 kg kaaluv kass vajab 45-50 g päevas. 4 kg kaaluv kass vajab 55-65 g päevas. 5 kg kaaluv kass vajab päevas 65-75 g kuivtoitu. Lubatud on 15 g kuivtoitu asendada 1 koti 85 g WHISKAS® märgtoiduga. Ärge unustage maiustustest saadavaid kaloreid. Söödetavad kogused on esitatud ainult soovituslikul eesmärgil. Reguleerige toidukogust vastavalt kassi vanusele, kaalule ja aktiivsuse tasemele. Jagage portsjoniteks, et toita kogu päeva. Toitumise muutmisel alustage uue toiduga toitmist vähehaaval. Täpsem teave on saadaval meie veebisaidil. Veenduge, et värske vesi oleks alati saadaval. Hoida suletuna jahedas ja kuivas kohas.